امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

اختلافات مانع پیشرفت هیئت جودو گلستان است

جودو , جودو نیوز , خانه , فدراسیون جودو تاریخ انتشار: ۹۹/۱۱/۲۷ دیدگاه‌ها برای اختلافات مانع پیشرفت هیئت جودو گلستان است بسته هستند   6613 بازدید

اندازه فونت    
اختلافات مانع پیشرفت هیئت جودو گلستان است

رئیس فدراسیون جودو بعد از پایان مجمع انتخاباتی هیئت جودو استان گلستان، گفت: به دلیل اختلافات موجود، هیئت جودو استان گلستان نتوانسته است پیشرفت کند، باید اختلافات را کنار بگذارید.

به گزارش جودو نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو؛ آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو بعد از مجمع انتخاباتی هیئت جودو استان گلستان گفت: از اینکه در مجمع حضور پیدا کردید تشکر می کنم، همه ما اعضای یک خانواده هستیم، همیشه اختلاف سلیقه وجود داشته و ما باید به یکدیگر احترام بگذاریم . همه ما دلسوز و عاشق جودو هستیم و این رشته برای همه ما اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: استاد میقانی همیشه مثل برادر، کنار من بوده است. هفته پیش در فدراسیون کنار ما بود و دلسوز استان هستند. ایشان همیشه کمک حال من هستند.

میراسماعیلی گفت: آقای نودهی نباید رای امروز را مغرضانه در نظر بگیرند، چون جودوی استان ضرر می کند. اگر انتقادی دارید باید سازنده باشد. این خانواده که کنار هم هستند این اختلاف را کنار بگذارید. من در برخی از استان ها که حضور داشتم همدلی را به خوبی دیدم اما این همدلی را اینجا ندیدم.

وی افزود: همین اختلافات است که جودو استان نتوانسته پیشرفت کند. من از آقای میقانی می خواهم به عنوان بزرگ استان پیش قدم شود و باعث آشتی کنان شوند. کسی حق بی احترامی کردن به کسی را ندارد و با همدلی باعث پیشرفت جودو استان شوید.

من به آقای داود میقانی اعلام کردم فدراسیون پشت شما است. بزرگان جودو تلاش کنند تا جودوی استان موفق شود. ما از بیرون تحت فشار هستیم شرایط را برای ما پیش آورده اند، رئیس یک هیئت قبل، مطالبی را اعلام می کند که رسانه های معاند بازتاب داده می شود. پس شما کنار ما باشید و اختلافات را حل کنید. این مسائل چیزی نیست جمع نشود. نتانیاهو دشمن خارجی است و تکلیفش روشن است. اما دشمنان داخلی تکلیفشان روشن نیست و برای تعلیق جودو به دادگاه حکمیت ورزش سیگنال می دهند.

رئیس فدراسیون جودو گفت: من همین جا به نودهی باید بگویم به اتفاقات امروز به چشم پیشرفت نگاه کند. متاسفانه حرف های داخل را به خارج از ایران منتقل می کنند تا رای دادگاه علیه جودو ایران باشد. بازیکن را تحریک می کنند این رفتارها خیانت به کشور است.

وی در ادامه افزود: ۸ اسفندماه رای دادگاه اعلام خواهد شد و ما با تمام دفاعیه خوبی که در دادگاه داشتیم متاسفانه از داخل ایران سیگنال هایی را به دادگاه ارسال می کنند تا جودوی ایران تعلیق شود! این لکه ننگی است بر پیشانی آنهایی که علیه ورزش کشورمان تلاش می کنند. جودو برای آرش میراسماعیلی و شخص خاصی نیست، جودو برای کل مردم ایران عزیز است.

میراسماعیلی خاطرنشان کرد: ما مهمان هستیم و این صندلی ها به کسی وفا نکرده است، اما ننگ بر آنهایی که در رشته های مختلف علیه ورزش فعالیت می کنند.

رئیس فدراسیون جودو گفت: این اختلافات ، مسائلی نیست که از هم دیگر دلگیر شویم، در ظرف همین یک ماه گذشته تعداد زیادی از عزیزان را از دست داده ایم اینکه بخواهیم دشمنی کنیم اصلا ارزشی ندارد، ما از یک لحظه دیگر خبر نداریم پس کنار یک میز دور هم باشیم و اختلاف نظر ها را حل کنیم.

رفتن به ابتدای صفحه