جودو نیوز

پایگاه تحلیلی گفتمانی جودو ایران وجهان

مبارزه ۲۲۳ جودوکار روی تاتامی قهرمانی آسیا

جودو , جودو نیوز تاریخ انتشار: 00/01/03 بدون نظر   1006 بازدید

اندازه فونت    
مبارزه ۲۲۳ جودوکار روی تاتامی قهرمانی آسیا

رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی قرقیزستان و با حضور جودوکارانی از ۳۲ کشور برگزار خواهد

به گزارش جودو نیوز، رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا ۱۷ فروردین ماه با حضور ۲۲۳ جودوکار در «بیشکک» آغاز می‌شود و سه روز به طول خواهد انجامید. فدراسیون جودو که مدتی قبل موفق به کسب مجوز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود، تیمی متشکل از جودوکاران سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را به مسابقات اعزام خواهد کرد.

بر همین اساس ۵ جودوکار را برای حضور در این مسابقات روی سایت مسابقات ثبت نام کرده است. محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم، قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به این مسابقات اعزام خواهد شد.

رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا در ۷ وزن برگزار می‌شود که دو وزن ۶۶- و ۸۱- کیلوگرم با ۲۱ جودوکار بیشترین و وزن ۹۰- کیلوگرم با ۱۳ جودوکار کمترین شرکت کننده را دارا می‌باشند.

طبق برنامه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۵ به وقت محلی قرعه کشی مسابقات انجام می‌شود. ۱۷ فروردین ماه جودوکاران دو وزن ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت. ۱۸ فروردین ماه جودوکاران اوزان ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مبارزات خود را انجام خواهند داد و ۱۹ فروردین ماه نیز مبارزات سه وزن ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می‌شود.

همچنین ۲۰ فروردین ماه هم با برگزاری رقابتهای بخش تیمی پرونده این مسابقات بسته خواهد شد.

برای شرکت در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا، اردوی ملی پوشان اعزامی از سوم فروردین ماه آغاز شده و تا زمان اعزام ادامه خواهد داشت. 

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و نایب رئیس جودودی آسیای مرکزی دو روز قبل از آغاز این دوره از رقابت ها در کنگره آسیا حضور پیدا کند. 

همچنین مریم بربط نماینده تیم ملی بانوان که در اردوی تمرینی تیم ملی در مشهد حضور داشت، به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست داد. وی قرار بود تنها نماینده بانوان در این رقابت ها باشد اما به دلیل تشدید پیدا نکردن مصدومیت وی با صلاح کادرفنی به این رقابت ها اعزام نخواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر شما


  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه