جودو نیوز

پایگاه تحلیلی گفتمانی جودو ایران وجهان

بریمانلو: برای حفظ آمادگی خود در اردو هستم

جودو , جودو نیوز , خانه , مصاحبه تاریخ انتشار: 99/10/06 بدون نظر   4442 بازدید

اندازه فونت    
بریمانلو: برای حفظ آمادگی خود در اردو هستم

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی جودو ۲۰۱۸ گفت: هدف من فعالیت در جودو است وفقط در صورتی که درها در جودو به روی من بسته شود خود را در رشته دیگر امتحان می‌کنم.
به گزارش جودو نیوز، محمد محمدی بریمانلو در خصوص دعوت به اردوی تیم ملی کوراش و تصمیم برای ادامه فعالیت در این رشته اظهار داشت: با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی کوراش در بجنورد و برای حفظ آمادگی خود در اردوی این حضور خواهم داشت. در حال حاضر قصدی برای فعالیت در کوراش ندارم و فقط برای حفظ آمادگی در اردوی تیم ملی کوراش حضور خواهم داشت.

وی تصریح کرد: منتظر جواب دادگاه حکمیت ورزش(CAS) در خصوص پرونده جودو ایران هستم و اگر جواب دادگاه علیه ایران باشد، بعد از آن در خصوص آینده ورزشی خود تصمیم خواهم گرفت. اگر تعلیق جودو ادامه باشد در آن زمان شاید تصمیم به تغییر رشته بگیرم و به کوراش بروم. فعلاً هیچ تصمیمی برای کوراش ندارم و به جهت اینکه اردوی این تیم در بجنورد برگزار می‌شود در اردوی این تیم حاضر خواهم شد تا آمادگی خود را حفظ کنم.

دارنده مدال برنز جهان در خصوص وضعیت جسمانی خود عنوان کرد: به صورت انفرادی تمرینی می‌کنم و شرایط خوبی دارم. البته این آمادگی در حد تمرینات اردویی نیست، اما امیدوارم در مدت اردوی 10 روزه تیم کوراش در بجنورد از لحاظ تاکتیکی و بدنی شرایط خود را بهتر کنم.

بریمانلو با تاکید بر اینکه در خصوص رفع تعلیق جودو تمایل به ادامه فعالیت در این رشته دارد، گفت: قطعاً در صورت عدم تعلیق جودو حتی اگر مجوز حضورم در کوراش را بدهند نیز در این رشته فعالیت نخواهم کرد. هدف من فعالیت در جودو است وفقط در صورتی که دَرها در جودو به روی من بسته شود خود را در رشته دیگر امتحان می‌کنم.

منبع:تسنیم

مطالب مرتبط

نظر شما


  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه