- جودو نیوز - http://judonews.ir -

بعد از قهرمانی تصمیم میگیریم

به گزارش جودو نیوز ، در خصوص برگزاری جلسه شورای فنی فدراسیون جودواظهار داشت: مهمترین وظیفه شورای فنی نظارت بر عملکرد تیم‌های ملی است و جلسه‌ای با حضور آرش میراسماعیلی، عمادی، محمدرضاحاج‌یوسف‌زاده، خسرو دلیر، مجید زارعیان و من برگزار شد و در خصوص موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: درخصوص کادرفنی تیم‌های نوجوانان و جوانان تصمیم‌گیری کردیم و همچنین در خصوص ساختن مربیانی در حد تیم‌های رده‌های مختلف سنی کشورمان بحث کردیم و قرار است برنامه‌های خاصی برای افزایش دانش فنی مربیان جوان جودو داشته باشیم.

سخنگوی شورای فنی فدراسیون جودو در خصوص کادرفنی تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: لیست تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا پیش از عید بسته شده بود و ما تصمیم گرفتیم دو مربی تیم ملی با توجه به اینکه در یکی، دو سال گذشته در کنار ملی‌پوشان بودند، کار خود را در این تیم ادامه دهند و مسعود خسروی‌نژاد هم به عنوان مربی ارشد در کنار آنها قرار دادیم.

پیشکسوت جودو در پاسخ به این سوال که آیا بعد از قهرمانی آسیا احتمال تغییر کادرفنی تیم ملی بزرگسالان وجود دارد، گفت: پس از این رقابت‌ها در جلسه شورای‌ فنی در خصوص تیم ملی بزرگسالان تصمیم‌گیری می‌کنیم و احتمال تغییرات هم وجود خواهد داشت.

میران با اشاره به غیبت سعید ملایی در اردوی تیم ملی جودو خاطرنشان کرد: سعید در لیگ آلمان بازی می‌کند و فعلا هم در این کشور حضور دارد و طبق صحبت‌هایی که داشتیم آخر هفته به ایران برمی‌گردد تا در تمرینات تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کند.