امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

حضور نوبافت شادیلون خراسان رضوی در لیگ برتر کوراش کشور

اخبار رزمی , اخبار ورزشی , خانه تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۱۲ دیدگاه‌ها برای حضور نوبافت شادیلون خراسان رضوی در لیگ برتر کوراش کشور بسته هستند   120 بازدید

اندازه فونت    
حضور نوبافت شادیلون خراسان رضوی در لیگ برتر کوراش کشور

نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر کوراش کشور، جام سپهبد شهید قاسم سلیمانی با نام نوبافت شادیلون حضور پیدا می‌کند.  

رییس انجمن کوراش خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص حضور نماینده خراسان رضوی در دوره دوم لیگ برتر کوراش کشور اظهار کرد: در سال ۱۳۹۸ نوبافت شادیلون در لیگ برتر جودو توانست مقام اول را کسب کند. با در نظر گرفتن مدال‌آوری کوراش و اهمیتی که در مجامع بین المللی ورزشی برخوردار است و همچنین تعلیق رشته جودو، تصمیم گرفتیم با باشگاه نوبافت شادیلون در رشته کوراش تیم‌داری کنیم.

محمد زند روحانی در مورد حضور بازیکنان بومی در این تیم گفت: تلاش می‌کنیم بیشتر بازیکنان بومی باشند. خراسان رضوی ۲ سال پیاپی قهرمان بزرگسالان کشور شده و به همین جهت سعی می‌کنیم در هفت وزن کوراش از بازیکنان ملی‌پوش خراسانی که دارای مدال طلا در کارنامه هستند، جهت آمادگی بیشتر و حمایت مالی استفاده کنیم. ۹۰ درصد تیم خراسانی و ۱۰ درصد دیگر از استان لرستان و استان تهران هستند.

وی افزود: در کنار تیم‌داری در بزرگسالان تلاش ما جوان گرایی هم هست و در هر کدام از هفت وزن ۲ نفر را برگزیدیم که یک نفر آن‌ها از بزرگسالان و نفر دوم از جوانان هستند تا بتوانیم برای خراسان رضوی و کشور آینده سازی کنیم.

رییس انجمن کوراش خراسان رضوی در مورد شروع بازی‌های لیگ برتر کوراش تصریح کرد: از ۲۰ دی ماه اردوهای تیم در سالن تمرینی مجموعه آستان قدس رضوی آغاز می‌شود. همچنین شروع بازی‌های لیگ از ۱۵ بهمن ماه خواهد بود که به صورت متمرکز در استان خراسان شمالی صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص پیش‌بینی‌اش از جایگاه تیم نوبافت شادیلون عنوان کرد: با سرمایه‌گذاری که نوبافت شادیلون انجام داده و بازیکنان جوان و مدال‌آوری که دور هم جمع کرده‌ایم، قصد ما کسب سکوی اول است و علت حضور ما در این لیگ هم قهرمانی است.

رییس انجمن کوراش خراسان رضوی افزود : شهرداری با بودجه هایی که در اختیار دارد، می‌تواند با در نظر گرفتن سالن‌های ورزشی و حمایت های معنوی به ما کمک کند. ما از اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ووشو توقعی نداریم اما به هر حال نباید فراموش کنیم که نوبافت شادیلون نماینده این شهر و خراسان رضوی در بالاترین سطح رقابت‌های کشور است و شایسته توجه و حمایت مسئولان شهری و استانی است.

منبع :ایسنا

رفتن به ابتدای صفحه