امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

انتقادات تند میر اسماعیلی از رئیس کمیته ملی المپیک و واکنش صالحی امیری

اخبارجودو , جودو , جودو نیوز , خانه , خبر جودو , فدراسیون جودو تاریخ انتشار: ۰۰/۱۱/۰۱ دیدگاه‌ها برای انتقادات تند میر اسماعیلی از رئیس کمیته ملی المپیک و واکنش صالحی امیری بسته هستند   108 بازدید

اندازه فونت    
انتقادات تند میر اسماعیلی از رئیس کمیته ملی المپیک و واکنش صالحی امیری

آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو در حاشیه مراسم روسای فدراسیون با وزیر ورزش اظهار داشت: ما در این زمان هم مدال المپیک را از دست دادیم و هم دو سال و چهار ماه است که تعلیق هستیم. مقام معظم رهبری موضوع مبارزه نکردن با اسراییل را بسیار مهم دانستند و فرمودند که مسئولین نباید منفعل باشند. تکلیف و استراتژی را رهبری اعلام کردند.

وی افزود: به خاطر نوجوانان و جوانانم دو سال است راحت نخوابیدم ولی با من چه کردند؟ آقای صالحی امیری! ورزشکار من را به انتخابات کمیسیون ورزشکاران راه ندادند و ۵۰ درصد بودجه من را ندادند چرا به من تهمت می‌زنید؟من و فدراسیونم  پرچمدار این موضوع و مبارزه با اسراییل هستیم. اگر از بیگانه سیلی خوردیم در داخل باید حمایت شویم. در آن زمان من را در وزارت خواستند و گفتند در مورد اسراییل حرف نزن. چرا؟ 

رئیس فدراسیون جودو عنوان کرد: اگر استراتژی در این مورد مشخص است؛ لطفا حمایت کنید. یک روز تهمت زدند چون در راس جودوی ایران هستی خواستند معامله کنند که تو نباشی، والله دروغ گفتند. آقای داورزنی! شما در آن جلسه بودید و دیدید که رییس فدراسیون جهانی اصرار دارد که باید ورزشکاران ما با اسرائیل بازی کنند. من از آرمان و چارچوب های نظام دفاع می‌کنم.

در ادامه صالحی امیری خطاب به آرش میراسماعیلی گفت: آرش از دوستان قدیم من است و او را به اتاقم دعوت می کنم  و مشکلات را حل می کنم. شعار من صلح و برادری و گفتگو است ولله با هیچ یک از جامعه ورزش شکاف ندارم. هفته آتی با آرش به تفاهم می‌رسیم. او قهرمان ملی است و قلبا او را دوست دارم.

منبع :فارس

رفتن به ابتدای صفحه