امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

اردوی مشترک بانوان جودوکا با ترکیه

اخبارجودو , جودو , جودو نیوز , خانه , خبر جودو تاریخ انتشار: ۰۱/۰۱/۳۱ دیدگاه‌ها برای اردوی مشترک بانوان جودوکا با ترکیه بسته هستند   46 بازدید

اندازه فونت    
اردوی مشترک بانوان جودوکا با ترکیه

مریم، ولی بهاروندی درباره برنامه تدارکاتی تیم ملی جودو بانوان برای حضور در بازی‌های کشور‌های اسلامی گفت: در صورت فراهم شدن شرایط با رایزنی رییس فدارسیون جودو، قرار است، تیم ملی جودو بانوان ترکیه با سفر به تهران در اردوی مشترک تدارکاتی با ملی پوشان ایران شرکت کند.

وی افزود: اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی جودو بانوان بعد از سه سال برای حضور در بازی‌های کشور‌های اسلامی برپا شده است. ۱۹ فروردین رقابت‌های انتخابی مدعیان با استقبال خوب شرکت کنندگان برگزار شد که از بین ۸۶ جودوکا، نفرات اول تا سوم این پیکار‌ها راهی اردوی تیم ملی شدند.

انتخاب ملی پوشان با نظر کادر فنی
نایب رییس بانوان فدراسیون جودو گفت: ۲۱ جودوکای برتر رقابت‌های انتخابی به تیم ملی دعوت شده اند که با تشخیص کادر فنی هفت جودوکای برتر در ترکیب تیم ملی برای اعزام به بازی‌های کشور‌های اسلامی قرار می‌گیرند.
وی افزود: سعی می‌کنیم، اردو‌های تیم ملی را در استان‌های دیگر برگزار کنیم تا از ظرفیت تیم ملی برای پیشرفت جودو بانوان استفاده شود. به جز این اردو، پنج مرحله اردوی تدارکاتی دیگر برای ملی پوشان در نظر گرفته ایم و اردوی دوم تیم ملی هم از ۱۴ تا ۲۳ اردیبهشت به میزبانی استان یزد برگزار می‌شود.

برگزاری جام باشگاه‌های جودو
بهاروندی با اشاره به لغو مسابقات جام باشگاه‌های کشور در ۱۶ اسفند پارسال گفت: به علت شیوع کرونا و قرمز شدن شرایط استان‌ها رقابت‌های جام باشگاه‌ها به تعویق افتاد. در این رقابت‌ها باشگاه‌های آزاد اجازه شرکت دارند و از هر استان چند باشگاه می‌توانند، نام نویسی کنند. هدف ما برگزاری مسابقات جام باشگاه‌ها در تیر یا مرداد امسال است.

جذب مربی خارجی
وی در خصوص جذب مربی خارجی برای جودو بانوان افزود: فدراسیون جودو با یک مربی خارجی که قبلا به عنوان مدرس به ایران سفر کرده بود، صحبت‌های اولیه را انجام داده است و در صورت تواق از او در تیم ملی استفاده خواهیم کرد.

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

رفتن به ابتدای صفحه