امروز: ۸ آذر ۱۴۰۱

مدال و کاپ قهرمانی جام صلح و دوستی به خانواده جودوکار فقید تیم ملی اهدا شد

اخبارجودو , جودو , جودو نیوز , خانه , خبر جودو تاریخ انتشار: ۰۱/۰۲/۲۵ دیدگاه‌ها برای مدال و کاپ قهرمانی جام صلح و دوستی به خانواده جودوکار فقید تیم ملی اهدا شد بسته هستند   126 بازدید

اندازه فونت    
مدال و کاپ قهرمانی جام صلح و دوستی به خانواده جودوکار فقید تیم ملی اهدا شد

رقابتهای بین المللی جام صلح و دوستی عراق پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در بخش تیمی پیگیری شد که تیم ملی جودو کشورمان با شکست حریفان خود در نهایت جام قهرمانی را بالای سر برد. 

در پایان این مسابقات، مسولان فدراسیون جودو عراق به رسم یادبود، مدال قهرمانی این دوره از مسابقات را به مرحوم آرش آقایی اهدا کردند.

همچنین شب گذشته با تصمیم آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان، کاپ قهرمانی مسابقات تیمی نیز به خانواده مرحوم آرش آقایی اهدا شد.

قرار است طی مراسمی مدال و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات از طرف مسولان فدراسیون جودو کشورمان به خانواده آن مرحوم اهدا شود. 

آرش آقایی، عضو تیم ملی جودو کشورمان و قهرمان آسیا فروردین ماه سال جاری، به دلیل برق گرفتگی در باشگاه بدنسازی جان خود را از دست داد.

 تیم ملی جودو کشورمان چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه نیز در چارچوب مسابقات انفرادی موفق به کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره و چهار مدال برنز شد.

منبع :خبرگزاری فارس

رفتن به ابتدای صفحه