امروز: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

حضور جودو در قونیه از دستاورد‌های سفر مسئولان ورزش به سوئیس

اخبارجودو , جودو , جودو نیوز , خانه , خبر جودو تاریخ انتشار: ۰۱/۰۴/۱۴ دیدگاه‌ها برای حضور جودو در قونیه از دستاورد‌های سفر مسئولان ورزش به سوئیس بسته هستند   210 بازدید

اندازه فونت    
حضور جودو در قونیه از دستاورد‌های سفر مسئولان ورزش به سوئیس

محمدحسن تقی زاده، سرپرست دفتر بین الملل وزارت ورزش درباره سفر سیدحمید سجادی و سیدرضا صالحی امیری به سوئیس و دیدار با رئیس و مسئولان ارشد کمیته بین المللی المپیک، گفت: یکی از دستاورد‌های مهم این سفر، امکان حضور تیم ملی جودو ایران در بازی‌های اسلامی قونیه ترکیه بود که این موضوع در نامه‌ای رسمی از طرف فدراسیون جهانی به فدراسیون جودو ایران اعلام شد.

وی ضمن تبریک به جامعه جودو کشور، افزود: ایجاد تعاملات جدید با کمیته بین المللی المپیک و برخی از فدراسیون‌های جهانی از دیگر دستاورد‌های سفر مقامات عالی رتبه ورزش کشور به سوئیس بود که بزودی خبر‌های خوشی از این تعاملات منتشر خواهد شد.

تقی زاده با اشاره به برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در زمینه دیپلماسی ورزشی، گفت: مشی دولت سیزدهم دیپلماسی فعال در همه حوزه‌ها است و وزیر ورزش و جوانان با دارا بودن مؤلفه المپین بودن و تخصص در حوزه مدیریت ورزشی، پیگیر دیپلماسی ورزشی فعال است. از همین رو شاهد اتفاقات مبارکی در حوزه بین الملل در وزارت ورزش و جوانان خواهیم بود.

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

رفتن به ابتدای صفحه